Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek melyik ételérzéken...

Szerintetek melyik ételérzékenység/allergia/betegség a legrosszabb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Tehát amivel a legnehezebb együtt élni és akár szívesen elcserélnéd a többi felsorolt egyikére, mert az minimálisan, de könnyebb.

2022. febr. 4. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Cukorbetegség
Laktózérzékenység
Gluténérzékenység
Földimogyoró-allergia
Tojásallergia
23 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
A földimogyoró halálos lehet.
2022. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a mogyoró a legrosszabb mert belehalhatsz és csomó ételben lehet rejtetten az összetevők között. Étteremben is nagyon kell vigyázni.

Utána jön a cukor, mert erős rosszulléttel járhat és kezeletlenül halálos lehet, viszont manapság csomó étel kapható cukormentesen, csak a szénhidrátra kell nagyon figyelni.

Én gluténos vagyok, az sem könnyű de nem vészes, már sok gm termék kapható és megszoktam, de azért elég költséges és sokszor idegesítő hogy étteremben semmit nem ehetek kb.

Laktózra cserélném, szerintem az a "legjobb" mert lm termék is sok kapható és lehet szedni enzimet is.

2022. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A cukorbetegség. Lassabb a sebgyógyulás, emiatt könnyebben fertőződnek el a sebek, érszűkülettel járhat, amiből gyakran lesz amputáció, de ugye a sebgyógyuláshoz visszakanyarodva az megint elég veszélyes...

A cukorbetegek nagy részének a látása is rámegy a betegségre.


A legszigorúbb diéta mellett is előbb utóbb kinyír

2022. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!