Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kontakt Ekcémát kitudom...

Kontakt Ekcémát kitudom "üríteni " a szervezetemből méregtelenítéssel?

Figyelt kérdés

lehet hulye kérdés, de probálok ettol meg szabadulni.

Esetleg méregtelenítőket tudtok ajánlani.


2022. febr. 19. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

sőt a távgyógyítót is felhívhatod, hogy az ablakon át küldjön neked gyógyító energiát

a méregtelenítés KURUZSLÁS.

ha nem akar múlni az ekcémád, menj el bőrgyógyászhoz, és írass fel kenőcsöt.

2022. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Kontakt ekcémát nem lehet "üríteni" és a méregtelenítés egy kamu, semmit nem ér.
2022. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen dolgod van nem találkozni az allergén anyaggal. Ehhez viszont nem ártana tudni, hogy mi okozza. Nincs mit kiürítened, hiszen a bőröddel érintkezik.
2022. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Koszonom a rohadtul nem hasznos kommentedet . Nem arra voltam kivancsi hogx miben hiszel miben nem.. nem forog korulotted a vilag bar mennyire is faj
2022. febr. 20. 00:12
 5/12 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal kaptam kenocsot es gyogyszert is de rohadtul nem hasznal 🤷‍♀️ Mivel olyan munkahelyen dolgozom ahol keno zsiral es gumival ill vegyszerezett fem lemezzel dolgozom a mukormon kivul, igy BARMITOL Elo johet.



Sajna magan borgyogyaszhoz mentem , mert a korhazban a telefont nyomkodjak az emberre. Leletem nincs igy allergia tesztre sem birok elmenni igy en probalom ki okoskodni mitol lehet, mert kezdi az egesz tesemet be aranyozni. 😊 muszempillat sem birok hosszu ideig hordani mert azonnal lehajotja a sajatom. Mukorom detto :)

2022. febr. 20. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:

"Koszonom a rohadtul nem hasznos kommentedet . Nem arra voltam kivancsi hogx miben hiszel miben nem.. nem forog korulotted a vilag bar mennyire is faj"

ez nem hit kérdése. a méregtelenítés és társainak semmiféle tudományos igazolása nincs. de a méregtelenítést hirdetők nagyon jól megélnek a hozzád hasonlók pénzéből.

nekem amúgy mindegy, mire költesz. ha neked nem is volt hasznos az 1-es válasz, másnak még lehet az.

2022. febr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös Nem ártana munkahelyet váltani, valószínűleg megszűnne a problémád.
2022. febr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Munkahely valtas sajnos nem opcio. :) vannak celjaim amihez egy jo fizetoballas szukseges. Ahol lakom ez az egyik a masikba szinte lehetetlen bejutni szoval sajnos nem munkahely valtas nem lehetseges



Masreszt senki nem mondta meg is csinalom egy artatlan kerdes volt :)

2022. febr. 20. 09:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A kontakt ekcéma akkor alakul ki, ha kívülről a bőrödre kerül az allergén. Belső méregtelenítéssel azért nem érsz el semmit, mert a baj kívül van. Ha nem tudod, hogy mitől van, akkor próbálj minden szóba jövő allergént kiiktatni. Ez azt jelenti, hogy ne használj műszempillát, műkörmöt, sminket, kozmetikumokból csak hypoallergént. Ha ennek ellenére is fennáll, akkor valószínűleg a munkahelyeden lévő allergének lesznek a ludasok (amúgy a gumi és kenőzsír elég gyakran okoz kontakt ekcémát). 2 megoldás van, a nehezebb, de az egészséged szempontjából legjobb a munkahely váltás, vagy lehet immungyengítő gyógyszert szedni (nem szteroidot), amit bőrgyógyász tud felírni és az elnyomja az ekcémát. Utóbbinak azért lehetnek mellékhatásai és egy idő után a szervezeted is megszokja és visszatér az ekcéma.
2022. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, kinek mit jelent a méregtelenítés. Számomra azt jelenti, hogy próbálok minél kevesebb méreganyagot juttatni a szervezetembe, akár kajából, akár a bőrömön keresztül.

Nekem is volt régen kontakt ekcémám (nikkelre), ma már nincs. Szóval nem lehetetlen megszüntetni.

2022. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!