Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan "méregtelenítést"...

Tudtok olyan "méregtelenítést" javasolni, amitől fellélegzik a szervezetem?

Figyelt kérdés
Mintha diéta lenne. Ugye a szervezet méregtelenít, de ezt kicsit "pihentetném". Érzem magamon, hogy valahogy tele vagyok sok felesleges dologgal. Fáradtabb vagyok, a bőröm is kezd "szétesni", változik a hajam állaga, hullik, fogom a vizet, vizesedek. Szóval most nem vagyok jó bőrben. Akár étrend, tea, bármi, ami nem sokkolja a szervezetet, csak besegít, hogy minden újra jól működjön.
2018. aug. 25. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb hagyd ki a mű dolgokat nassokat alkoholt sózást cukros zsíros árukat a több étkezést csökkentsd . Aztán reggel vagy nyers gyümölcs vagy tea legyen , ha eddig finom lisztet nyomtál válts rozsra tönkölyre ha sok tőke húst ettél cseréld baromfira halra ... Ez sem egyszerű és erős elvonási tüneteket okoz . Fokozatosság a lényeg .
2018. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Glutén mentes diétan vagyok, és csak csirke és hal szerepel a húsok között. Néha iszok csak cukros üdítőt, amúgy citromos vizet vagy sima vizet iszok.
2018. aug. 25. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban a tartós étrended számít, én nem is nagyon hiszek az ilyen kúrákban, bár olykor, ha nagy gond van, bizonyára hasznos lehet az ilyen is. Nekem max. erősen szénhidrátszegény időszakaim vannak, azok nagyon gyógyítóak szénhidrátmérgezés után (ami persze sokaknál nincs, de nálam igen), de ha nem rontom el a normál táplálkozásomat tartósan, akkor nem kellenek kúrák. Ha a szervezeted számára megfelelően eszel, akkor a méregtelenítésnek szépen automatikusan kell zajlania. Pár nap böjtnek is lehet értelme, de azt is csak akkor csinálnám, ha a szervezetem azt kívánná, szoktam érezni, mit akar, jó jeleket ad. A böjtnek megvannak az előnyei, már az időszakosnak is, nekem jólesik, ha békén van hagyva az emésztésem egy időre (nálam ez alap, mindig így élek, míg sokaknak napi jópár étkezés kell), meg is vannak a dolognak az egészségügyi előnyei, de azért el lehet rontani rossz étkezésekkel, elkerülhetetlen, hogy alapvetően jól egyél.
2018. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!