Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orrspray függőség ?

Orrspray függőség ?

Figyelt kérdés
3 éve van orrspray függőségem, az orvos mometosan sandozt irt fel rá hogy azt fújjam. Használtam már egyszer de csak rövid ideig mert nem hatott egyáltalán. Megpróbáljam meg egyszer? Segíteni fog?

2022. febr. 24. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

3 évig húztad, nem okos döntés.

Én úgy tudom, hogy a legegyszerűbb megoldás ha csak az egyuk orlukadba fújsz. Akkor a másik bedugul, de idővel helyrejön. Aztán a másikba se fújsz többet.

Egyébként ezen felül még a műtét jöhet szóba.

Esetleg amelyik orrodba nem fújod a cuccot, abba fújod azt amit a doki adott.

2022. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs ugyan függőségem, viszont ha megfázok, akkor muszáj használmom orrspayt. Pár napig szoktam csak, de valamiért már ennyitől is az van, hogy utána már a spraytől duzzad be az orrnyálkahártyám és amiatt nem kapok levegőt. Én is azt csinálom ilyenkor, amit az első is javasolt. Nekem bevált. :)
2022. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végül tegnap kiváltottam már most érezhető a változás.
2022. febr. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!