Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orrspray függőségről hogyan...

Orrspray függőségről hogyan lehet leszokni?

Figyelt kérdés

2 éve minden egyes éjszaka Nasivin orrspray-t fújok az orromba, hiszen ha ezt nem teszem, úgy érzem, nem kapok levegőt. Ezek az orrspray függőségre utalnak. Viszont: Az a furcsa, hogy ebben a két évben mindkét nyáron sikerült letennem a spray-t, viszont utána, szeptember-október környékén, mikor jött a nátha, mindig visszaszoktam szépen lassan a függőségre.

Olvastam a neten tippeket, de egyik sem vált be, ahogyan le tudtam volna szokni erről.


Tudnátok ajánlani valami jó módszert, vagy adni egy jó tanácsot?

Nagyon fontos lenne, mert minél hamarabb szeretnék erről leszokni, mert tudom, hogy káros az orromnak.



2016. dec. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen tippem van: letenni, és soha többet nem használni. Én a cigiről így "szoktam" le.
2016. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted úgy lehetséges, ha nem alszok 1-2 éjszakát, és végleg el tudnám hagyni? Mert próbálkoztam már vele, de 2óra forgolódás után megadtam magam, mert úgy éreztem, nem kapok levegőt.
2016. dec. 4. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál Calcium pezsgőtablettát,az csökkenti a nyálkahártya duzzanatát, és próbáld meg,hogy nap közben csak tengervizes orrsprayt használsz, estére pedig a Nasinint.aztán ezt is hagyd el és maradjon csak a tengervizes. A lányomnak ez bevállt.
2016. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a lányának mennyi idő alatt sikerült leszoknia róla? Illetve ugyanilyen helyzetben volt előtte, mint én (ugyanennyire benne volt, ugyanilyen hosszú ideje)?
2016. dec. 4. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész télen használta az orrsprayt egy őszi nátha után. Kb. 6 hét alatt sikerült úgy letennie,hogy nem kellett már a tengervizes sem.
2016. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!