Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen antihisztamin tablettát...

Ricsi19910915 kérdése:

Milyen antihisztamin tablettát ajánlotok? A legjobban kellene ami vény nélkül kapható.

Figyelt kérdés
Főleg felső légúti panaszra és csalán kiütésre.

2022. ápr. 19. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Cetirizin-EP tablettát szoktam venni. Pár száz Ft és nekem bevált.
2022. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Cetirizin-EP tablettát ajánlom. Gyógyszer allergiám van... Az algoflexre, az orvosom ezt a gyógyszert javasolta amellett, hogy kerüljem a készítményt.
2022. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szintén ceteritin.

Volt egy teniszlabda nagyságú darazscsipesem tavaly és kb 2 nap alatt elmúlt tőle.

2022. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Loratadint szedtem vagy tiz évig. Vény nélkül kapható volt abban az időben is, mikor a dokihoz nem értem el receptért. Kb 1000-1500 ft lehet.
2022. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+1 a cetirizinre.
2022. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lertazin és Histizynt. Mindkettő bevált, de este kell bevenni, mert álmosít.
2022. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mitől lesz csalánkiütésed.Nekem is az volt sokszor a tojástól, a rántottától, és azt mondta a gyerekorvos, hogy egyek sok tojást, majd megszokja a szervezetem, és így is lett. Nálad ez nem válna be? Persze több év kellett hozzá.
2022. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!