Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy nap kétszer vettem be...

Egy nap kétszer vettem be antihisztamin tartalmú gyógyszert (120 mg).13 óra telt el a két tabletta beszedése között, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom olvastad a betegtájékoztatót.Az ilyen típusú gyógyszert általában napi1x kell bevenni.De mivel már hamarabb bevetted a következőt mint kellene,nem igazán tudsz mit csinálni. Valószínűleg álmosabb leszel, esetleg vmlyen allergiás reakciót észlelsz (pl. bőrkiütés). Vszleg nem lesz semmi komoly bajod, de ha rosszul vagy mindenképp menj el az ügyeletre. Az előírást 87pedig ezután tartsd be!
2015. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen olvastam, tudom hogy csak napi egyszer lehet bevenni, viszont elfelejtettem hogy ma reggel is bevettem, nem szándékosan történt, még soha nem fordult elő.
2015. jún. 17. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Én volt, hogy napi 4-et is bevettem.
2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz belőle. Én is vettem már be kettőt, reggel este. De legközelebb csak egyet szedj naponta.
2015. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!