Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy pikkelysomor?

Allergia vagy pikkelysomor?

Figyelt kérdés

Segitsetek kerlek, ha valakinek volt hasonloban tapasztalata!

Elkezdtem egy kozmetikai rutint, minosegi termekekkel, egy ideig semmi problema nem volt, de kb. Masfel honappal kesobb a szemhejam elkezdett hamlani, piros, ki van szaradva. Nem tudom, hogy lehetseges -e ez, hogy egy ideig nincs bajom tole, majd kesobb igen. Emellett a szemhejam viszket is. Most latom, hogy a szemem alatt, a taskaimnal is elkezdett feldagadni, ugy mint a szemhejamon. Most semmikepp nem hasznalom ezeket a termekeket, de ma, pl. hasznaltam oket. Es most ejszakara jottek elo a foltok. Remelem komolyan hogy csak emiatt van, nem pikkelysomor. Valakinek volt hasonlo? Voltatok orvosnal? Mindenkepp elmegyek ha reggelre durvabb lesz.Koszonom.


2022. máj. 12. 00:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit osszeszedetlen a kerdes, panikba vagyok. Attol varnam a valaszt, aki kuzd pikkelysomorrel, vannak -e az arcan, hasonlit -e az altalam leirtakra, stb. Minden erdekel. Ugyanez az allergiarol is.
2022. máj. 12. 00:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz mit mondani, de a pikkelysömör nem csak éjszakára jön ki, hanem állandó, és általában nem jellemző a dagadás, valamint kozmetikai szertől nem kéne lennie. Ha nem múlik el holnap, javasolt felkeresni egy bőrgyógyászt.
2022. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez allergia, vagy csak szimplán nem bírja a bőröd ezeket a szereket. Pikkelysömör nem tűnik el attól, hogy nem alkalmazod a terméket.
2022. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!