Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek Csalánkiütése (nekem factita megnevezesű,) alakult ki? Fél éve alakult ki, nekem mostmar krónikus lett..antihisztamint szedek.Napi 1 szemet. Szeretnék kisbabát.. De akkor nem szedhetek semmilyen gyógyszert.

Figyelt kérdés

Nem látom ennek a betegségnek a végét.. Mivel van olyan akiknek évek óta tart..nekem napi szinten van.. Próbáltam abba hagyni a gyogszert. De nagyon elkezdek viszketni és dagad a tenyerem, ég a böröm, foltos leszek. Muszaj szednem. Mindenféle vizsgálaton részt vettem semmit nem talaltak. Nem tudjak mi okozza.


Van olyan akinek elmúlt??? És mikor????

Vagy, van olyan sorstársam aki mar kialakult csalankiutesel lett terhes,??

Hogyan csillapiották terhesen ezt a betegseget?

Esetleg Van még is olyan gyógyszer amit lehet szedni terhesen?

Illetve letezik olyan gyogyszer (antihisztaminom kívül) akinek teljsen elmulasztotta ezt a betegseget?? Köszönöm a valaszokat.



2022. jún. 1. 14:36
 1/2 Naive válasza:
Nálam egy "szürkezónás" gyógyszer (Modafinil) váltotta ki, és kb egy évig tartott. 1-2 hónap alatt rájöttem, mely élelmiszerek lobbantották be nálam. Csípős, fűszeres kaják, tej, egyes tejtermékek, kávé, paradicsom, más már nem jut eszembe, viszonylag rég volt. Laikus utánaolvasásom alapján nekem valószínűleg áteresztő bél szindróma okozta. A lényeg, hogy 1-2 évig szigorúan elkerültem azokat az ételeket, amik nálam kiváltották (meg persze többet nem rendeltem modafinilt), és elmúlt. Persze nem is provokálom azóta se(Chilli-t például nagyon szeretem, de csak ritkán, és mértékkel fogyasztom, meg most már tejeskávéból sem iszom meg egy nap kettőnél többet)
2022. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Naive válasza:
Részvétem amúgy. Nekem az amúgy sem túl jó alvókámmal pokol volt, hogy lefekvés után rendszeresen belobbant, és vándorolt végig a testemen. Na meg azért néha nappal is, az is marha jó amikor éppen társaságban vakarózol olyan hevesen, mint egy rühes macska...
2022. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!