Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha alegrgiás vagy érzékeny...

Ha alegrgiás vagy érzékeny vagyok valamire de nem törödök vele hogy egy picit roszúl leszek, viszont egy ídő után már nem is veszem észre hogy lenne valami bajom akkor imunis a szervezetem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor nem is vagy allergiás, csak beképzeled.

Mert szerintem ilyen nincs, hogyha nem veszem figyelembe akkor elmúlik.

Vagy az vagy, vagy nem. Szóval inkább mentális téren van a baj.

2022. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Attól függ. Bizonyos allergiáknál (pl 1 ismim eperrel csinálta gyerekkorában) lehet olyat, h kiderül, h allergiás vagy rá, és direkt elárasztod vele a szervezeted és elmúlik... vagy bele is lehet halni, szóval inkább ne. Az ismimnek sikerült, elmúlt az eperallargiája, de ez orosz rulett. Más allergiák viszont, pl ételallergiák lassan de biztosan rombolják a szervezetet, és súlyos tünetet nem okoznak, csak sok év után komoly problémákat. Viszgáltasd ki, és hallgass az orvosokra.
2022. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!