Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 23vagyok, az arcbőröm nem is...

Thomas kérdése:

23vagyok, az arcbőröm nem is aknés, nem is pattanásos, vagyis néha kicsit, hanem apró kis dudorok vannak rajta. Voltam ételallergia vizsgálaton és pár dologra kimutatták az érzékenységet, ezeket már nem eszem,de mégsem szép a bőröm. Mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál jártál már?
2022. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem jártam kozmetikusnál.Mondták már hogy ő gőzöli az arcot meg ilyesmi,de nem gondoltam még rá hogy valóban tudna segíteni.
2022. márc. 31. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, kezdjetek el kezelni az arcodat, emellett pedig beszeljetek meg egy jo arcapolasi rutint is, amit majd tartani fogsz a hetkoznapok soran.


Nagyon fontos, hogy jo szakembert valassz, esetleg kerdezz korbe ismerosoknel, hogy ki hova jar.

2022. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!