Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lendin bevétele után mit...

Lendin bevétele után mit szabad inni?

Figyelt kérdés
Allergiára kaptam a Lendint, kb két hete szedem, mindenre allergiás vagyok sajnos, most derült ki. Olvastam a tájékoztatóban, hogy bevétel előtt, után ne igyunk gyümölcslevet. Az lenne a kérdésem, hogy ezt mennyire kell betartani? Én reggel szoktam bevenni, utána fél órán belül iszok egy zöld teát, ami citrom aromájú vagy ritkán 3az1-ben kávét iszok plusz vizet. Enni csak több, mint egy óra múlva szoktam. Tehát a kérdésem, hogy ezek az italok befolyásolják a hatását? Eddig nem sok változást vettem észre, orrdugulásom és orrfolyásom van.

2022. jún. 4. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent.
2022. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne igyál gyümölcslevet! Sőt gyümölcsteát sem. Nyilván azért, mert gyakran még azok is olyan tüneteket okoznak, mint a virágporok. Kijöhet az ellergiád közben... Egyéb gyógyszerek szedése esetén is, leggyakrabban pl. a graepfruit-ot tiltják el annak van olyan hatása, ami a legtöbb mellékhatást hozza ki. Annak a levét se igyad. Ha teheted a gyógyszer bevétele után 4 óráig csak sima vizet igyál, ha szomjas vagy. A kávédat is nagyobb időtartama után idd meg. A fél órát én elég közelinek tartom.
2022. jún. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálom kicsit kihúzni az időt, de a 4 óra szerintem kicsit túlzás. A zöld teában mi olyan lehet ami allergizál?

A gyógyszertől egyébként lehet reggelre iszonyú orr, ill. garatszárazság? Alig győzök inni hogy kicsit helyreálljon.

2022. jún. 5. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta szedem, vízzel veszem be és kb egy órát szoktam várni mielőtt eszem, iszom bármit. De nem mindig, volt hogy evés után vettem be és nem tapasztaltam különbséget a hatásában. Ha 2 napnál hosszabb ideig kihagyom, akkor érzem, egyébként nem igazán. Orr és garatszárazságom nekem nincs tőle. És kellett nekem 1-2 hét az elején, mire elkezdett hatni.
2022. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!