Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orrdugulás ellen nektek mi...

Orrdugulás ellen nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Gyakran eldugul az orrom, mintha egy csipesz lenne rajta. Nem nagyon segít semmi, ha orrcseppet cseppentek bele, az egész a torkomba folyik, levegőt mégsem kapok. Az orrspray-t pedig nem tudom beszívni, hiszen el van dugulva. Cetirizin gyógyszert ajánlottak, amit kipróbáltam, de a mellékhatásaitól beteg vagyok: az influenzához hasonló izomfájdalmak lépnek fel és levertség. Ugyanakkor megfigyeltem, hogy ha éjszaka valamilyen neszre felébredek, és próbálok fülelni, mi lehet az, akkor az ijedtségtől kidugul az orrom. Tehát elvileg lehetne rá valamilyne gyógymód. ELképzelhető, hogy idegi alapon van?

2022. jún. 14. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Cetirizent este vedd be, mert nagyon álmosít, orrspray nekem akkor is beválik, ha ennyire be van dugulva
2022. jún. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Szia nekem nagyon bevált a gyömbér por felszívod az orrodba és utana ki is dugul az orrod :)
2022. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Bármilyen orrspray. Csak a kérdést olvastam, a többi köret. Kb 2600 ft
2022. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orrsprayt nrm kell beszívni... Belefújod az orrodba... Ne mondd már hogy ezt külön le kell írni. Még a dobozra is rá van írva a gyengébbek kedvéért, meg mellette egy hosszú használati utasítás, olvasd át.
2022. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!