Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek ilyen allergia esetén?

Mit tegyek ilyen allergia esetén?

Figyelt kérdés
3 hete kipróbáltam egy gliss kur sampont és a balzsamját is a hajamra, azóta megőrülök úgy viszket a fejem. Már megnéztem nem lett korpás de rettenet ez is ami van. Milyen másik sampont használjak ami esetleg hipoallergén? Baba márkájú nem javított, gyógyszertárban vegyek valamit?

2022. jún. 18. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem érdemes a korábban bevált terméket használni, másrészt azért valaki közel álló nézze meg a hajad , nem e vagy tetves. Gáz nem gáz,nekem is volt már, gyerek is hazahozhatja, előfordul.


És mielőtt kiakadnál, hogy te nem vagy igénytelen,köze nincs a kettőnek egymáshoz.

2022. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozott az ovis lányom, megcsináltam a haját szesszel, enyémet is, nekem nem volt a fésün sem. Másnap elmentünk a védőnőhöz, nem talált semmit minden oké volt. Aznap mostam meg a gliss kurral és azóta viszket. A leginkább a fülem mögött, de vannak kitapintható dudorok is. Nyakamon is hátul, meg a halántékomon.
2022. jún. 18. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor azért csak megnézném újra biztos ami biztos, ha ennyire egybe esik a kettő időpontban. Sajnos egy élö serke is elég, ami ott maradt valahol , akár hajban, akár fésűn, akár máshol.
2022. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te hajad is kezeld le, ha megszűnik a viszketés, akkor megvan az oka. Egyébként nekem fejviszketésre az Alverde sensitiv sampon vált be, azóta nem viszket a fejem ha megmosom a hajam. DM-ben szoktam venni, bio echinacea és bio jojoba, irritált és érzékeny fejbőrre van.
2022. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég gyanús a tetű ha főleg a füled mögött viszket, ez jellemző rá.
2022. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vszeg tetves vagy, sőt 99%-ban mondom (a fül mögötti viszketés elég árulkodó)

Kezeljétek le a te hajad is, és nézesd meg aztán jó alaposan.


Ja, és a lányodét is x havonta egyszer nem árt.

2022. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leszeszeltem reggel, ugyanúgy viszketett. Most vettem egy alpecin szeszt viszketésre, ez hidratál is, most jobb lett.
2022. jún. 19. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy egyszer lekezelted nem biztos, hogy kiirtottad a tetveket.


Amikor én voltam az, a hosszú, sűrű hajamból 4x-re sikerült végre teljesen megszüntetni.

2022. jún. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!