Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől függ, hogy melyik...

Mitől függ, hogy melyik allergiagyógyszer közben lehet enni, inni és melyik bevétele után nem szabad?

Figyelt kérdés
Én most a Bilastint szedem (sajnos minden kimutatható dologra allergiás vagyok). Ennek a tájékoztatójában ugye az van, hogy a bevétel előtt 2 órával ne együnk, igyunk, vagy bevétel után 1 órával lehet enni. De pl a lordestinnál nincs ilyen, azt bármikor be lehet venni. Ez miért van? Nem hasonló a felszívódásuk ezeknek a gyógyszereknek? Nekem olyan nehéz kisakkozni és betartani hogy ne akkor egyek amikor akarok, most pl azt csinálom hogy ha pl 8kor eszek este, akkor várnom kell 10-ig míg beveszem, van hogy addig el is alszok. Vagy ha reggel veszem be üres gyomorra, legálább egy órát várnom kell míg eszek, addig se kávé se reggeli. Ti mennyire tartjátok be aki Bilastint szed?

#Bilastin
2022. júl. 13. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván a felszívódás miatt kell. De ha picit szabályosabban étkezel, azzal nem ártasz magadnak sem.
2022. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!