Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténosok kezdti fázisban...

Gluténosok kezdti fázisban nektek sem volt jó semmisem?

Figyelt kérdés
3 hete dietazok. Ha barmi olyat eszem iszom egybol szaladnom kell a wc-re. Uditobol is csak a gxumolcsleveket birom, persze a 100%ost. A gagyi uditok mindd meghajtanak. :( gorcsol a hasam toluk, es szaladnom kell. Mondjatok hogy nem vagyok egyedul a nagy vilagban!? 😪😓 Kikeszit lelkileg. 😪😪😪

2022. júl. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eleinte ilyen lehet. Probiotikumot szedj. Illetve figyeld meg az ételek összetevőit, lehet hogy édesítőszer van bennük vagy olyan adalék amitől megy a hasad.
2022. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira kellemetlen. Napok óta minden rendben volt velem, kb másfél órája vendégségben ittam valami olcsóbb fajta multivitaminos üdítőt. Pár percre rá már éreztem is hogy nem esett jól. Azóta 3x szaladtam a wc-re. :( 😪😪😪
2022. júl. 16. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Amint nem ettem glutént minden rendben volt, szóval neked NEM a glutén okozza a panaszt, hanem egy szennyeződés - vendégségben én nem eszem, vagy csakis a saját vitt kajámat! -, vagy a multivityóban lévő édesítőszer.
2022. júl. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként miért iszol szr gyümölcslevet, ha TUDOD, hogy meghajt? Ez a saját hülyeséged.


Nekem borzalmasan görcsöl a hasam a tejtől, de nem vagyok olyan hülye, hogy tejet igyak.

2022. júl. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!