Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A kérdésem a következő lenne?...

A kérdésem a következő lenne? Kiskorom óta rosszul vagyok a tejtől cc pozitív lett a genetikai laktóz vizsgálaton, valamint 2014be voltam kilégzéses vizsgálaton ami akkor még vagy fél napot vett igénybe, most találtam meg a leletem ami 210 és 240nél

Figyelt kérdés
Mutat 40 feletti értéket. A papír aljára az van írva magas értékét laktóz intolerancia. Most voltam dokinál aki kiallitotta a végleges igazolast, de ki legzezes teszt nélkül nem ír rá dátumot, ha ezt a régit be mutatom neki ez el fogadható? Nem tenném ki magamat kinzasnak még egyszer. Tud valaki segíteni ezzel kapcsolatban? A genetikai miért nem elég ehez ?
2022. szept. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg tőle, de szerintem azt is elfogadja, mivel ez egy állandósult állapot.
2022. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vissza mentem hozzá, hogy nem írt rá dátumot, így nem tudom Vissza igényelni az adót... azt mondta a genetikai magába nem elég, nem értem miért nem, ez egy végleges állapot, ahogy a papíron be is jelölte.. ezért kerestem elő a régi h2s teszt papírom ami 2014be volt...
2022. szept. 1. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez milyen orvos volt? A NAV-nak az igazolást, csak szakorvos állíthatja ki, jelen esetben gasztroenterológus. Ott kéne megpróbálnod. Nekem nem csináltak belőle ügyet, és visszamenőleg is tudtam igényelni a jóváírást.
2022. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gasztros doki volt ő állította ki az igazolast E7390s BNO kóddal, valamint be karikazta, hogy végleges az állapotom de a betegség kezdetehez nem írt semmit csak alá írta le pecsételte...
2022. szept. 1. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbáld meg magánban. Mondd el (még időpont kérésnél), hogy a vizsgálatok már megvoltak, csak az igazolásra van szükséged a NAV felé.
2022. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!