Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Meleg vízre allergiás lettem/f...

Meleg vízre allergiás lettem/füdésnél/3.oltásom óta,hova lehet ezzel fordulni,ki foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

#allergia meleg vízre #viszkető,piros foltok
2022. szept. 7. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Azelőtt soha nem voltam allergiás semmire.3 oltásom óta a meleg vízben fürdés után kb.30percig piros foltos az egész testem és persze viszket is,majd el múllik...

Nem tudom hol foglalkoznak vele,bőr gyógyászatra januárra kaptam időpontot.Allergia vizsgálattal kapcsolatban telefonáltam 1-2 helyre,de el utasítottak mivel étel allergiával foglalkoznak csak...Házi orvos sem küldött semmilyen vizsgálatra.Budaörsi lakom,nem tudom merre tovább...Senkinek sem kivánom amiket át élek azon a rövid időn belül.Sokszor már a fürdésről is le mondanék ilyenkor szinte csak langyos vízzel fürdök.ENNYI EGY OLTÁS UTÓHATÁSA!!!

2022. szept. 7. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Miből gondolod, hogy az oltástól van...?
2022. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ez mindig volt egész életemben a klóros víztől. Ezért nem szoktam túl meleg vízben fürdeni.
2022. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Használsz valamit a klóros víz miatt/allergia gyógyszerre gondoltam pl./?
2022. szept. 7. 16:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy a 3.oltás meg kapása szerepet játszik benne mivel azelőtt soha semmire sem reagált a szervezetem negativan,bár miről is lenne szó!Ez lehet étel,krém,túsfürdő,víz,hideeg-meleg stb.Másra nem tudok gondolni.
2022. szept. 7. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!