Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges hogy az új, organik...

Lehetséges hogy az új, organikus krémemre vagyok allergiás? Leírom a durva tüneteket

Figyelt kérdés

2 napja kezdtem el használni, bakuchiol a fő alapanyag.

Csak az arcomra kentem, de az első tünet az volt hogy nagyon durván viszketett és égett a fülemnél, a nyakam, a mellkasom és és az állam…

Mostanra bedagadt az egész arcom… egy drága organikus krémtől ez hogy lehet? Ráadásul rá van írva hogy terhesen is lehet használni? Lehetséges hogy erre a növényi összetevőire vagyok allergiás? Soha semmire nem voltam az



2022. szept. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet más is van benne, ami allergizál.
2022. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak azért mert organikus az nem jelenti azt, hogy nincs benne allergén anyag. Ha valaki allergiás az eperre, akkor ugyanúgy allergiás lesz az organikus eperre is.


Amúgy nagyon sok olyan egészségre ártalmas dolgot lehet beletenni "organikus" dolgokba, amire nem is gondolna az ember.


Szóval, ha ez volt rá a reakció akkor ez a krém kuka. Ha meggyógyultál, ha akarod megpróbálhatod megint, de ha egyszer volt...

2022. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyira szép összetevős, soha nem gondoltam volna

Biztos hogy ettől van mert semmilyen más új dolgot nem próbáltam

2022. szept. 14. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a kuka helyett odaadhatod valakinek, nem mindenki allergiás rá. De tényleg bármire lehetsz.
2022. szept. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen, a kuka alatt azt értettem, hogy neked nem jó. Bocsi, nálunk ez a szleng így értendő, de most rájöttem, hogy lehet, hogy máshol másnak veszik :) Nyugodtan add oda valakinek.
2022. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy napja nem használom és máris elmúlt az összes tünet… biztos hogy a krém volt

Pedig ez ránctalanító antioxidáns, egy óráig válogattak hogy nem melyiket vegyem… szerencsétlen hülye vagyok

2022. szept. 15. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!