Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegrendszeri organikus...

Idegrendszeri organikus elteres koraszulottsegbol adodoan ez mit jelenthet? Panikbetegseg szorongas depresszio szocfobom van magasvernyomas is van es egy regi z.jelenetesen ezt talaltam tehat en gyerekkorom ota betegvagyok ezekszerint?

Figyelt kérdés
Igy kell ezekszerint leelnem ezekkel a sz.rokkal az egesz eletem? Koraszulott durvan egy kilos gyerek voltam es egy regi zaron talaltam ezt ami szoget utott a fejembe tehat en kispocs korom ota beteg vagyok csak nem tudtam rola es most ezzel szivat a kzrva elet? Evek ota szenvedek azt hittem idovel jobb lesz de nem igazan es kezdek besokalni
2021. ápr. 19. 23:58
 1/6 anonim válasza:
Annyit jelent,hogy szervi jellegű az idegrendszeri problémád.Jó eséllyel életed végéig szedni kell a kiírt gyógyszereket.Ha nem működnek,akkor meg kell beszélni a szerváltást a dokival.
2021. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress pszichoterapeuta pszichologust. Egyaltalan nem kell igy elned az eleted, lehetsz egeszseges,de ez terapias munkat igenyel.
2021. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Es igen, vsz gyogyszer is kell a terapia melle, sokkal jobban leszel, nem lesz ilyen kilatastalan es duhito a helyzet.

Ezt fel kell dolgozni.

2021. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet mar 10 eve szenvedek mostanaban teljesen kikeszultem ilyen szarul sose ereztem magam testileg lelkileg fizikailag mindenhogy rengeteg gyogyszereket kiprobaltunk sokszor voltam korhazakban pszichologusnal is jartam de tb alapon maganra nem futtya csorosag van sajnos. Most a jarvany miatt meg ennyi lehetosegem sincs de ha ra gondolok a multra foleg anyamra olyan duh meg bosszuvagy van bennem hogy felrobbanok egyszeruen. Tonkre tette az eletemet rengeteg szemetseget bajt okozott ezert gyulolom nem tudom elerni evek ota nem lattam nem beszeltem vele de mivel ovodas koromba otthagyott mega mai napig eszembe jut pedig mar vagy tobb mint 20 eve volt es a legszarabb nem kaptam valaszolat miert mi okbol tette suliban is rengeteg szekalas volt azoknak is kitaposnam a belet rengeteg ember szemetkedett velem ha eszembe jut felrobbanok az idegtol tudom lepjel tul a multon de hat nem tudok vagyis probalok de a sebek nem mulnak el szerintem soha. Foleg hogy a betegsegek miatt en nem szenvedek es nem masok akik erdemelnek ezta sok szart pedig nem hiszem hogy ezt erdemeltem volna mas eli vilagat szemet kocsog volt en meg szenvedek mar bo tiz eve marha jo dolog masok ugymond hozzasegitettek hogy ilyen legyek orulnek egy agyverzesnek vagy infarktusnak azt szenvedjen mas nekem mar tobbet nem kene
2021. ápr. 20. 23:28
 5/6 A kérdező kommentje:
A jarvany miatt nem is fogadnak sehol mostanaban biztos nem azt se tudom hova menjek mit csinaljak tiszta szar az egesz
2021. ápr. 20. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:

De pszichoterapiara intezmenyben fogadnak.

Igy hogy ezeket leirtad meg jobban ertem, hogy mennyire szenvedsz, es nagyon sajnalom, hogy ilyen nehez gyerekkorod volt.

Budapesten vagy?

Online itt is kerhetsz segitseget: pszi.hu,

de en a helyedben elmennek a sotera vagy peterfy korhazba vagy a nyirobe vagy thalassa hazba vagy tunderhegyre

Es meg az is lehet h alapitvanyt keresel fel: feluton alapitvany, nap-kor alapitvany, bura alapitvany. Tudnak segiteni, ne engedd el, hogy jobban lehess!


Nagyon nehez es sajnos nem ket het, de jobban leszel es megerdemled, hogy jobban legyel!

Kapsz

2021. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!