Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejfehérje allergia elmúlik...

Tejfehérje allergia elmúlik valaha?

Figyelt kérdés

3 éve van tejfehérje allergiám és kb 8 hónapja nem eszek semmi tejes dolgot. Olyat szoktam enni hogy, chips vagy muzli ami nyomokban tartalmazhat tejet hisz teljesen nem vonhatom meg magamtól az ételt.


A legrosszabb az hogy rengetek cukros uditot iszok emiatt hogy potoljam az energiát.


Valakinek volt ilyen gondja vagy mennyi diéta után múlik el a betegség?



2022. szept. 18. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem múlik el soha. Mégis milyen energiát akarsz pótolni, amit a tejből nyersz? Lehet normálisan is csinálni a diétat, amit te csinálsz, az nem az
2022. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én olyan energiára gondolok amitől nem esik le a cukrom. Hát rendesen elég nehéz tartani ezt a diétát. Pl a boltban kivan írva hogy nincs tej a pék áruban, de honnan tudjam a szakácsnak milyen napja volt…
2022. szept. 18. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős a probléma. 😔


Én nagyon beteg lettem, mert sok cukros szeméttel akartam helyettesíteni a rengeteg tejet, amihez hozzá voltam szokva.


Nehéz váltani, nekem az utolsó előtti pillanatban sikerült, te ne várd meg, hogy bajod legyen.


Nekem szó szerint függőség volt, pedig senki nem mondta volna meg rólam, mennyi édességet ettem, mert nagyon vékony vagyok.

De ez nem jelenti azt, hogy egészséges… rákos lettem 28 évesen, úgyhogy gyorsan kellett leszoknom. Senkinek nem kívánom!


Inkább szokj le szépen lassan, de tudatosan! Olvass sokat, keress jó kis recepteket. Hajrá

2022. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!