Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől viszket a bőröm?

Mitől viszket a bőröm?

Figyelt kérdés

Néha előjön nyáron, valamikor télen, most megint előjött egy viszkető érzés.

Mindenhol szúró és égető fájdalom, mintha forró tűvel böködnék az egész testem.

Bőrgyógyásznál voltam, de nem tudott semmit mondani, mert nincs rajtam semmi kiütés, mintha semmi nem lenne ott.

Késztetést érzek ilyenkor hogy meztelenre vetkőzzek és jéghideg vízzel zuhanyozzak le, ami általában segít, de ha nem vagyok otthon akkor elviselhetetlen.

Másnak volt esetleg hasonló tapasztalata?



2022. okt. 7. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
háziorvoshoz menj el, kell egy alapos kivizsgálás, mert sokféle oka lehet. Persze allergia is okozhatja ha érzékeny vagy valamilyen tisztálkodó szerre, mosószerre, vagy öblítőre, esetleg bőrszárazság is, bár azt bőrgyógyász észrevette volna. Testápoló nem segít? Belső szervi oka is lehet, ezért lenne fontos egy kivizsgálás, vérvétel.
2022. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Máj betegség okoz kínzó bőrviszketést.
2022. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen máj is lehet, menj vele orvoshoz.
2022. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem tudta az orvos se, csak felírt bár kenőcsöt
2022. okt. 12. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Vérvétel, egyebek?
2022. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vérvétel szóba se került, jó lenne azért tudni mi okozza. Hipphonder nem vagyok, de lehet ez jött az orvosnak abból hogy viszket, de nem látszik semmi.
2022. okt. 12. 21:19
 7/7 anonim válasza:
Szia azóta kiderült mi okozta?
2023. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!