Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha az órám csatjától kipattogo...

Ha az órám csatjától kipattogott a kezem és viszket, akkor szerintetek egy piercingre vajon hogy reagálna a bőröm? Elképzelhető, h azt sem bírná? Eddig semmitől nem volt baj.

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.

Nem tudjuk miből van az óra csatja és azt sem, mire vagy érzékeny.


Nekem pl majdnem minden fém kiütést okoz, az orvosi fém is, arany is, ezüst is, egy 20 forintos a tenyeremben is. Az egyetlen, az a ródiummal bevont ezüst vagy arany, ami nem irritál.

2021. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért mindig azt akarják az emberek, amiről tudják, hogy nem megy ? Vagy sztálinisták ? "Erőltessük, majd csak menni fog" ??
2021. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, köszi, na igen…. Az a baj, hogy ezeket én sem tudom. Amiről te írtál az elég durván hangzik :/ Nekem sosem volt még ilyen bajom semmitől, ugyhogy nagyon meglepodtem.

Majd utánanézek, hogy milyen vizsgálatok vannak ennek a kinyomozására, mert jó lenne tudnom…. Már csak amiatt is, hogy legkozelebb ne fussak bele még egy olyan órába, amit utána nem tudok használni :/


#2, nem mindig azt szeretném ami nem lehet. Egyrészt bár nem tudhatod, de alapból ezer korlát közé szorítva kell hogy éljem az életem, másrészt pedig egy pc-re már kb 6-7 éve vágyom.

2021. júl. 24. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az óra márkája? Piercing elvileg orvosi fém, az nem okoz allergiát. Legalábbis így tudom.
2021. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Simán lehet hogy az óra szíja volt egy darab kaki, és nem a kezeddel van a baj.
2021. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!