Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyire fáj a bőrtesztes...

Mennyire fáj a bőrtesztes allergiavizsgálat?

Figyelt kérdés

Ma megyek életemben először ilyenre. Olvastam, hogy szurkálni fognak (sztk-ba megyek és bőrtesztes vizsgálat lesz). Őszintén nekem elég erős fóbiám van a tűszúrástól. A fájdalomküszöböm egyébként magas, viszont a tűszúrást mégsem tudom elviselni valamiért (más típusú fájdalmakat igen). Igazából így a gondolattól vagyok rosszul, hogy belém szúródik valami. :D


Azt is olvastam, hogy ez ilyen felületi szúrás, nem is vérzik meg ilyenek. Mondjuk ez megnyugtató, hogy nem szúrnak mélyre. :D


Mennyir fájdalmas, pl egy oltáshoz képest? Vagy vérvételhez képest?



2022. nov. 21. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire
2022. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És tényleg nem vérzik? Azért az alkaron elég vékony a bőr, picit hihetetlen, hogy szúrnak és mégsem vérzik
2022. nov. 21. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
semennyire... Még annyira sem, amennyire kirándulás közben megkarcol egy ág vagy vadrózsatüske...
2022. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem szórakoztál gyerekként, hogy a legfelső hámréteg alá beszúrtál a rotring hegyével? Nem érezni semmit, inkább karcolás, mint szúrás. Ha allergiás vagy, akkor majd viszket, de ennyi,nem fáj.
2022. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, sosem szurkaltam magam :D semmivel
2022. nov. 21. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!