Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit csináljak hullik a szőrös...

Mit csináljak hullik a szőrös allergia???

Figyelt kérdés
Sziasztok nem régiben fürdés után be kentem magam, a barátnőm testápolójával, és azóta darabokban jön le a szőr mindenhonnan. Lehet hogy allergiás vagyok rá? Nagyon félek de se kiütés semmi, nem is viszketek.
2022. dec. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt annak a testápolónak kicsit szúrós szaga? Mert ha igen, akkor szőrtelenítő krém volt.
2022. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem tőle, csak el kezdett nevetni... de rá kérdezek. Az mit jelent mit takar az hogy szőrtelenítő krém nem fog vissza nőni vagy mi? :O
2022. dec. 15. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni. Feloldja a szőrszálakat, de csak azt a részét, amihez hozzáfér, tehát lényegében a bőr feletti részt. Semmi bajod nem lesz, nyugi, viszont mosd le, mert túl sokáig a bőrön hagyva nem tesz jót.
2022. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni, pár napon belül már borostás leszel. Ez egy vegyszer, a szőrt a tövénél fogva leszedi a bőrről. Nem lesz semmi bajod, csak mivel hol hatott a szer, hol nem, így lehet foltos leszel egy ideig :D
2022. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Jajj kérdező! 😀 Ezért ne használjon a férfi a nő cuccaiból megkérdezés nélkül.
2022. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta az, és jót nevetett rajtam. Hát de ott volt a fürdő szobába az enyém meg már el fogyott... Marha jó akkor most egy hétig ezen fog nevetni.
2022. dec. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!