Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit csináljak az allergiámmal?

Mit csináljak az allergiámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon allergiás vagyok sokmindenre, tüsszögő "rohamok" jönnek rám taknyom nyálam egybefolyik szemeim égnek nagyon elviselhetetlen, másszor úgy el dugul az orrom hogy a levegő se ki se be orrsprey-n élek kb este felkelek nem kapok levegőt stb

Mit tudnék tenni vele valami gyógyszer vagy kúra, esetleg inhalálás segítene

Köszönöm a segítséget!


2020. nov. 9. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire vagy most allergiás? Allergia gyógyszernél nekem a revicet bevállt, bár van álmosító hatása
2020. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság sok dologra pl virágpor pollen ami anyira most nem is jellemző de sima por állat szőr meg még elég sok dokogra

( van 2 kutyánk )

És nem akarok tőlük megszabadulni csak ezért mert ha máshova megyek ott is előjön szóval valami megoldást kell rá találjak

2020. nov. 9. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az állatszörre jön ki sajnos, én úgy szoktam, hogyha megyünk a szüleimhez látogatóba (ott lakik a cicánk), akkor beveszem az elszopogathatós reviceter és akkor nincs tünetem
2020. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tejtermékek és az étolaj kiiktatását, emellett szedj D-vitamint és halolajat (omega 3). Nekem segített.
2020. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is mindenre allergiás vagyok, az orvos azt mondta könnyebb felsorolni mire nem. Négy éve megszabadultam a szenvedéstől, végre ráálltam a szteroid orrcseppre és egy megváltás. Azelőtt is próbáltam de hamar feladtam de most már annyira szörnyű volt az állapotom hogy már az ilyen Allegrákra sem reagáltam azt mondtam most adok neki egy normális esélyt.Bárcsak előbb tettem volna jó hülye voltam ennyit szenvedni. Azóta a Lendint sem szedem pedig az még szintén nagyon jó ha már az Allegra és cetirizin társai nem hatnak. Sajnos szinte egész télen fújnom kell tavaly egy hónapra tudtam letenni. De ilyenkor már csak másnaponta fújok egy-egy puffot. Szóval a Lendin nevű gyógyszer és a szteroid orrcsepp a válasz.
2020. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annak a szteroid orrcseppnek mi a neve? megpróbálnám én is
2020. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3-as értem köszönöm a tanácsot megpróbálom hátha javít!
2020. nov. 9. 11:10
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es képzeld el voltak kecskéink és fejtük őket mikor a házi kecske tejet ittam szinte észrevehetetlen volt az allergia

Viszont most nem vagyok olyan helyzetben hogy ujra kecskéket tartsak a munkám miatt

De köszönöm a tanácsot kipróbálom!

2020. nov. 9. 11:12
 9/11 A kérdező kommentje:

5-ös igen én is ugyan ebben a cipőben járok sajnos és már tanácstalan vagyok de ezt az orrcseppet ki fogom próbálni

Hol kaphatok ilyet be megyek egy patikába és csak kérek egyet vagy recept szükséges?

A nevére én is kíváncsi vagyok

Köszönöm a segítségedet!

2020. nov. 9. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orrcseppre azért nem írtam nevet mert egyéni kinek melyik jön be jobban. Nem biztos, hogy másnak ugyanaz ami nekem, először próbáltam a Nasonexet aztán az Avamyst, utána jött volna a Mometason de az Avamysnál azt mondtam ez nekem jó lesz. De ezt úgyis csak tüdőgyőgyásztól vagy allergológus szakorvostól kaphatod úgy tudom tehát el kell érte sajnos menni egy szakorvosi vizsgálatra és ő fogja ajánlani az orrcseppeket.
2020. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!