Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Más is szokott úgy járni,hogy...

Más is szokott úgy járni,hogy porzsák nélküli porszívó tartály ürítés után köhög még órákat és alig kap levegőt? Orvosi maszkban is ugyanúgy köhögök. Egyáltalán az EU hogyan hagyhatta ezt jóvá? Amit megszűr a porszívó azokat ürítéskor mind beszívom

Figyelt kérdés
Ez olyan nesze semmi fogd meg jól. Nem kellene ezeket a porszívókat betiltani? Sokkal károsabb mert mindenféle atka stb amik ugye elég apróak az ember tüdejében landol ilyenkor. Egyáltalán nem higiénikus ez így.

2023. jan. 13. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Nem jártam még így
Néha szoktam így járni
Szerintem is egészségre káros a porzsák nélküli porszívó
Porzsákos porszívót használok
Porzsnák nélküli porszívót használok, maszk nélkül ürítem
Porzsnák nélküli porszívót használok, maszkban ürítem
Tökmindegy milyen porszívót használok akkor is köhögök.
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ilyet vettél?
2023. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én attól is köhögök amiben van, mert felkavarja a levegőt így hátul ami jön ki belőle az is zavar
2023. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 2 mikronos szűrőben meg nem kap az ember levegőt. Gázálarcban meg csak nem kéne porszívózni.
2023. jan. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!