Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hatékony a kézi...

Mennyire hatékony a kézi pumpás orrszívó? 5 hónaposomnak csak egy picit folyik az orra (színtelen), nem akarom a porszívóssal gyötörni ez miatt. A légvételben egyáltalán nem zavarja.

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy a kézivel még jobban gyötröm szegényt, mint a porszívóssal. És inkább gyötröm a orrsziporszival (mert ugye az sokkal hatékonyabb), minthogy a fülére menjen.
2012. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kézi -már bocs-, de sz@rt sem ér!
2012. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. okt. 22. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj, tapasztalatom az hogy a kézi nem ér semmit, mert a gyerek elképzelni nem tudja mi a pics át csinálsz az orrával, és egy kis ideig tűri de aztán elkezd ellenkezni és akkor mégjobban nem fogsz vele boldogulni, plusz az hogy nem is haladós! Az porszívóstól én is féltem eleinte mert" jaj szegény biztos fáj neki...stb." de mihelyt beleestünk egy ilyen orrfolyós betegségbe rá kellett jönnöm hogy a porszívós 100* jobb mert hatékonyabb, rövid ideig tart, és aztán a babód is kap rendesen majd levegőt! Később rájön magától - ha ne adja az ég olyan náthás lesz hogy csak a száján kap levegőt - hogy milyen jó ez a porszívós cucc, és nem fog egyáltalán sírni! ;)
2012. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, a porszívósnál nincs jobb, az biztos, csak a nagylányomnál nem volt olyan, hogy éppen csak folyik, úgyhogy ott nem is volt kérdés, hogy a porszívóst használjuk, meg ő már 10 hónapos volt, amikor először megbetegedett. De most már hordja haza az oviból a betegségeket :)
2012. okt. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!