Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mikor urul ki a fajdalomcsilla...

Mikor urul ki a fajdalomcsillapito- gyulladascsokkento krem a szervezetbol? Lehet ez hisztamin allergia?

Figyelt kérdés
Balesetem volt, agyrazkodasom lett, amitol nagyon eros es hosszantarto fej es nyakfajas alakukt ki. Az erintett teruleteket flexagil kremmel kentem, viszont a megengedett napi 2-4 alkalom helyett en kb napi 20 szor hasznaltam. Egy honap alatt kb 300 grammnyit kentem szet magamon. Mar az elso het utan kialakult orrdugulas, mandula-garat csorgas, legszomj, nehez legzes, asztmas rohamok. En azt hittem ez az agyrazkodas utohatasa, igy tovabb hasznaltam a kremet, es egy honap utan gondolkodtam nem e a tuladagolas hisztamin allergiat okozott? Tegnap mar lealltam a kremmel, de meg mindig erzem a tuneteket. Mikor urul ki a krem a szervezetbol? Illetve mennyi ideig tart mig a szervezet le tudja bontani a sok hisztamint ami a krem miatt tul sok lett?
2023. márc. 1. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!