Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kiderült vérteszttel, hogy...

Kiderült vérteszttel, hogy alma ételallergiám van. Körtére, cseresznyére, barackra meg az összes többi rózsavirágú gyümölcsre allergiás vagyok ugyanúgy?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én is allergiás vagyok az almára, viszont a körtére, meg barackra nem.

Cseresznyére meg szintén allergiás vagyok.


Ha nem súlyos az allergiád, akkor próbáld ki (bár szerintem már ettél ilyen gyümölcsöket), úgyis érzed, hogy igen erre allergiás vagy a másikra nem.

2023. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

1 Akkor nézesd meg, hogy az amivel permetezik az almát Európában -arra vagy allergiás.



Nem az almára vagy allergiás, hanem a permetre, amivel tartósítják, kezelik.+Camtrail.


Hogy miért?


Mert egy itthon modnott almára allergiás embernél dél Ázsiában semmi problémája nincs az almával. Simán megtudja enni, nem egyet, hanem sokat.


De itthon ha eszik egy db almát azonnal allergiásreakciója van.

2023. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
*mondott
2023. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

* súlyos allergiásreakciója van, legalább 1 napig.


Sem körtét, sem barackot, sem semmi ilyet nem tud megenni nálunk az illető. Kint dél-Ázsiába meg kg számra ette.. Szóval nem a gyümölcsel van a probléma.

2023. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na joooo, drága 2-es válaszoló.

Olyan új információt adtál amire eddig nem is gondoltam.


És így tényleg értelmet nyert rengeteg dolog.


Köszönöm!


(Nagyon régen voltam ilyen allergiás vizsgálaton, mert gyerekkorom óta minden hülyeségre allergiás vagyok ezért szimplán elkönyveltem magamban, hogy viszket a torkom az almától, cseresznyétől stb. Akkor biztos a gyümölcsre vagyok allergiás)

2023. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
1-es válaszoló voltam.
2023. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
5 A mocskossg a dologban az, hogy esélyes, hogy allergia vizsgálaton ezt nézik, de az embereket nem tájékoztatják, nem szólnak, hanem hallgatnak. És mennyi mindenről még..
2023. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
7+ Tehát hiába veszed a "bio"-t, hiába termeszted a kertedbe (Camtrail) ha fentről permeteznek.. és sajna ez is beigazolódni látszik. 99,9% legalábbis ahogy elnézem.
2023. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ezt nézik az allergiavizsgálaton.

Alma allergia tesztnél alma allergiát néznek.

Vegyszer allergia gyanú esetén vegyszert.

Nem kell hülye konteókat terjeszteni.


A kérdező valóban lehet allergiás az alma bevonatára is, de akkor az alma allergiateszt nem jelez.

2023. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!