Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia, kiütés vagy csípés...

Allergia, kiütés vagy csípés lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 napja van ez velem. Az oldalamon piros folt és pici kis dudorok mintha csípés lenne. De nem csak egy. Most nem tudom, hogy ez allergia lehet vagy valami kiütés. Csípés is lehet de kétlem, hogy így néz ki. Vörös folt. Időnként viszket, próbálom nem vakarni de ha mégis véletlen meg vakarom ég. Meg próbálok képet csatolni ha lehet.

#allergia #folt #viszketés #kiütés #Vakarásra ég #Csipés?
2023. máj. 12. 16:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud segíteni, hogyan lehet képet fel tölteni azt köszönöm. Sehol nem találom
2023. máj. 12. 16:07
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez alapján csípésre gondolnék. Szúnyog nincs bent? Nem terjed? nincs belőle egyre több? Fenistil stb krémmel borogatással nem jobb? Semmiképp ne vakard. használsz másfajta tusfürdőt parfümöt mosószert stb mint eddig szoktál? Ettél olyat amit eddig nem? Ezeket kéne végiggondolni.
2023. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nincs szúnyog. Nem terjedt eddig. Körülbelül 2-3cm piros folt benne úgy legalább 14 kis dudor (nem tudom mashogy írni mintha kis csípések lennének)

Ugyan azokat a termékeket használom mint eddig. Enni sem ettem olyat amit eddig nem. Igazából miután ki jött azelőtt mekit ettem amitől másnap nagyon rosszul lettem. 3 epres actimelt ittam és csokit ettem. Nem hiszem, hogy ilyesmi állna a dologban. Remélem el múlik. Ha nem orvoshoz mindenképp megyek csak jelenleg bizonyos okokból nem tudok egy jó ideig. Jó lenne ha tudnék képet fel tölteni, de sajnos nem tudom hogy kell :(

2023. máj. 12. 22:54
 4/19 anonim ***** válasza:
2023. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A mekitől való rosszullét szerintem összefügghet ezzel, akkor viszont valami érzékenység vagy allergia, valamelyik összetevőre, ne mekizz máskor.
2023. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


Most elméletileg sikerült képet feltölteni

2023. máj. 12. 23:12
 7/19 anonim ***** válasza:
allergiás jellegű kiütés
2023. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2023. máj. 12. 23:25
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha allergia akkor viszont egyedül a cicámra tudok gondolni. Csak még ilyen nem volt. Ha esetleg valaki macska allergiával küzd és voltak kiütései és rá nézne a képre, azt nagyon meg köszönném. 2 éve van cicám. Viszketek tőle első pillanattól kezdve. De nem vettem figyelembe, hisz nagyon szeretem
2023. máj. 12. 23:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálatot végeztess Prick-tesztet és kiderül mikre vagy (még) allergiás, mert ez plusz még lehetett valami mástól is, hogy ennyire erős reakciót kiváltott. Nem jó ötlet így szegény macska, bármennyire szereted is, mert egyre hevesebb reakciók is lehetnek, (ezért kéne a tesztet megcsináltatni, nem-e van még esetleg valami más is).
2023. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!