Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia, kiütés vagy csípés...

Allergia, kiütés vagy csípés lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 napja van ez velem. Az oldalamon piros folt és pici kis dudorok mintha csípés lenne. De nem csak egy. Most nem tudom, hogy ez allergia lehet vagy valami kiütés. Csípés is lehet de kétlem, hogy így néz ki. Vörös folt. Időnként viszket, próbálom nem vakarni de ha mégis véletlen meg vakarom ég. Meg próbálok képet csatolni ha lehet.

#allergia #folt #viszketés #kiütés #Vakarásra ég #Csipés?
2023. máj. 12. 16:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Amint tudok el megyek orvoshoz kérek beutalót és meg csináltatom azt az allergia vizsgálatot. Már mondták csak halogattam. Viszont ha tényleg valami ilyesmi miatt az nem lesz kellemes a későbbiekben sem :/
2023. máj. 13. 00:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Inkább végeztesd el minthogy súlyosbodjon, esetleg anafilaxiás sokk legyen akármitől. Allergiával ha kezelve van, simán együtt lehet élni- max a cica kérdését kell megoldani valahogy, izolálódni tőle. Antihisztamint lehet szedni, vagy egyszerűen kerülni az allergént.
2023. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mai napom orrvérzéssel indult ami valószínűleg nem attól volt viszont azon az oldalon ahol van a kiütés, a lágyékomba a nyirokcsomó nagyon meg van duzzadva. Nem tudom hozzá köthető e. Mindenesetre hétfőn meg próbálok orvoshoz el jutni. Huzamosabb ideig az az egyetlen nap amikor tudok még menni ha fogadnak. Remélem semmi komoly. :(

2023. máj. 13. 21:15
 14/19 A kérdező kommentje:

Jobb nem lett igazából. Neogranormonnal be kente testvérem, hátha segít, de semmi. Inkább csak még duzzattabbnak érzem.

És bocsánat, hogy ennyit írok. Nyilván ha el tudnék azonnal menni orvoshoz akkor meg tenném. Csak nem szeretném valami komolyabb dolog legyen, vagy allergia és ez tetőzzön.



[link]

2023. máj. 13. 21:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Így neccesebbnek tűnik hogy a nyirokcsomó is megduzzadt azóta, ez gyulladásra utal, de persze lehet ettől függetlenül is. Inkább ne kenegesd semmivel, mert hátha csak rosszabb lesz, várd meg vele az orvost, és hétfőn mindenképp menj el. Valójában ha összefügg itt a többi panasszal, akkor ez már többféle ok is lehet, nem vagy nem csak allergia, szóval jobb ha beszélsz a dokival. Mondd el neki a többi panaszt is, hogy egyben rá lehessen látni, ne csak a kiütéses részt kiragadva. Jobbulást és próbálj ne idegeskedni addig rajta meg ne rosszakra gondolni.
2023. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Megyek mindenképp és természetesen mindent el mondok az orvosnak. Inkább tudjon róla mégha én nem gondolok összefüggést, hisz nem vagyok orvos. Tényleg hálásan köszönöm a segítséget. Ha tudok többet mindenképp meg írom :)
2023. máj. 14. 02:57
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Voltam orvosnál. Övsömör. Kaptam krémet és gyógyszert is
2023. máj. 18. 13:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2023. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. máj. 18. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!