Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha eddig nem voltam allergiás...

Ha eddig nem voltam allergiás most lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.30 éves vagyok. Sajnos a mai napon valami pöttyök jelentek meg rajtam. Volt màr hasonló, de nem foglalkoztam vele, hamar elmúlt. Ma làtott orvos, de a szedett antibiotikumtól (tegnap estig vettem be 12 szemez) azt mondja nem lehet ilyen sokára. Valami más lehetett, de nem vészes. Igazából én szerintem ez lehetett melegtől is akár, mert ha nem stresszelnék ennyire rajta, lehet fel se tűnne.

A lényeg, ha eddig nem voltam soha allergiás se antibiotikumra, se mogyoró, se étel se semmi, és mondjuk ettem 3 hete is mogyorós fagyit… akkor nem vagyok allergiás ugye most sem?


Bocsi… mostmár csak a stressz beszél belőlem.



2023. júl. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergia bármilyen korban kialakulhat.
2023. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek többször, hogy ne legyen fulladásom, és ne halljak bele. Ha ilyen lenne ez az elfogyasztott étel/ital után hamar kiderül?
2023. júl. 23. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ha fulladással járó súlyos allergiád lenne az már valamilyen formában kijött volna eddig is.
2023. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaa, értem. Akkor ezzel picit megnyugtattál, hogy belehalni valószínűleg nem fogok. :)
2023. júl. 23. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az uditokben sok minden van benne, ha eddig nem volt bajod, akkor nem lesz kesobb se. Mar 30 eves vagy, nem kell aggodnod
2023. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!