Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen ingyenes allergia...

Milyen ingyenes allergia vizsgalatok vannak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát amin a tesóm volt, az ingyenes volt, de az lett az eredménye, hogy olyan dologra allergiás, amivel fixen nem találkozott soha életében, pedig a szeme és a szája is nagyon durván bedagadt, elájult.


A fizetős teszten jött ki a valódi ok csak.

2023. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Melyik fizetős teszten volt?

Milyen tünetei voltak?

2023. aug. 17. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

1# vagyok. A tesztet már nem tudom, a tünetei többször jelentkeztek, mindig bement az ügyeletre.


Általában este jött ki, 7-10 között, először a szája zsibbadt, utána elkezdett feldagadni, aztán mindkét szeme is bedagadt és nagyon erősen könnyezett. Volt, hogy el is ájult.


Sosem volt olyan, hogy ugyanazt ette/csinálta volna, úgyhogy nehezen lett meg a valódi ok.


Először azt kapta eredményül, hogy a rákfélékre allergiás, de semmi olyan nem volt a közelében, amiben akárcsak nyomokban is lett volna.

2023. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 benboglar ***** válasza:

Ingyenes az a teszt,ahová beutalóval mégy.Kiadja a háziorvos, vagy fogorvos pl. fémérzékenység vizsgálatra!

De amikor megfázással mentem a háziorvosomhoz, rám nézett és azt mondta, dehogy vagy te megfázva, ez allergia ! Kaptam tőle gyógyszert és egy hét alatt rendbe jöttem !! Azóta ritkán jön elő, de pár szem gyógyszer elég !! A lányom kórházba kapott beutalót, de ott sok mindenre megállapították,hogy allergiás. Nem csak a parlagfű, hanem pihe és tollfélék ! Ez 5 napos vizsgálat,mindennap be kell menni a kórházba.

2023. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!