Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Rovarcsípésre allergiások, ti...

Rovarcsípésre allergiások, ti hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom minden egyes csípés után kapkodni az allergiagyógyszert és reménykedni hogy nem végzem a sürgősségin.

Tegnap megcsípett egy méhe bent az étteremben, 30 fokban is beülök a fülledt épületbe hogy elkerüljem őket, de ezek engem a föld alatt is megtalálnának. A “maradj nyugodt és elmegy” sem működik, szerintem a darazsak még érzik is, hogy rettegek tőlük, vagy fogalmam sincs, de mindig engem csípnek meg, pont akit nem kéne… létezik valami spray/testpermet/akármi, ami nem csak a szúnyogokat és kullancsokat riasztja el, hanem a darazsakat is? Félek már kimenni a házból, mindenhova szúnyoghálót tettem, ha meglátok egy sárga-fekete csíkos akármit, pánikrohamot kapok meg szédülni kezdek, teljesen meg fogok őrülni.

Esetleg léteznek tippek, hogyan nem keltem fel az érdeklődésüket? Édesebb illatú parfümöt, dezodort és tusfürdőt hanyagolom, rikító színeket nem hordok, cukrosat nem eszem, nem iszom, szigorúan csak a lakásban :D


2023. aug. 20. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Menekülök, ha meglátok egy darazsat.
2023. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!