Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergiások, mit...

Parlagfű allergiások, mit szedtek?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Zalában élek, de nagyon rosszul vagyok, könnyem folyik, szemem viszket, torkom kapar, aludni is alig tudok, orromon nem jön levegő :( Eddig cetirizint, claritint szedtem, de semmit nem ér. Az orrspraym sem segít! Dolgozni alig tudok :(

Valami praktika, gyógyszer? (hajmosás, párnahuzat váltás naponta megvan.)


2022. szept. 4. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orrom nyilván sokat folyik meg időközönként tüsszögök rendesen stb, de a kertbe is lazán kimegyek, szóval nem parázok rá, hogy parlagű is van ott. Szoktatni kell hozzá a szervezetet, nem elnyomni gyógyszerrel, meg burokban élni. Nem szedek semmit gyerek korom óta allergia ellen és nem is teszek semmit az ellen, hogy kevesebb pollen terhelje a szervezetem. Egész jól viselem a pollenszezont, igazából évről évre egyre jobban.
2022. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Évről évre egyre rosszabb az állapotom! Az elmúlt években nem szedtem semmit. Ez a nyár brutál! A munkám sem tudom rendesen végezni.
2022. szept. 4. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember szervezetét valóban hozzá lehet szoktatni az allergiát kiváltó tényezőkhöz, nekem a macskaszőrrel volt így, de azért van egy határ. Szerintem ha az ember mindennapi életét befolyásolja, akkor lehet és kell is szedni rá valamit. Nekem a vény nélkül kapható gyógyszerek egyáltalán nem váltak be sajnos, úgyhogy most vényköteles Lordestint szedek. De hiába erősebb allergiagyógyszer, a parlagfűszezont így is megszenvedem.
2022. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!