Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet rajtam ez a sok égő...

Mi lehet rajtam ez a sok égő kiütés?

Figyelt kérdés

2 hete jelentkezett egy két helyen, azok nagy nehezen elmúltak, erre pár napra más helyeken is jelentkeztek.


Ha kicsit mozgok, felmelegszik a testhőmérsékletem, úgy ezek a kiütések priosabbak lesznek, égetnek.


Eddig soha nem tapasztaltam ilyet, elkezdtem egy táplálékkiegőszítő szedését egy időben, arra gyanakodtam, így leálltam vele 1 hét után, de a képen látható kiütések utána jelentek meg.



[link]


[link]



2023. szept. 17. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt làtom hogy a karodon van. Van mèg valahol ilyen?
2023. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a karomon van
2023. szept. 17. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazàból a rüh fertőzèsre jellemző , hogy melegben jobban viszket, fürdès közben pl. Esetleg mèg az jutott eszembe , hogy ha gazolok, kertèszkedek ilyen apró kiütèsek jelennek meg a karomon. Pedig nem permetezünk semmit.
2023. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hú, de rámhoztad a frászt most ezzel
2023. szept. 17. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt szàndèkomban, csak tènyleg erre gondoltam. De vègülis te nem azt írtad , hogy viszket , hanem hogy èg. Talàn tènyleg csak a tàplàlèk kiegèszítő. Vagy valami allergia.
2023. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából az az égető viszketés érzet. De nem úgy néz ki a rajtam lévő kiütés, mint a képeken amit a google feldob
2023. szept. 17. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is jellemző terület , hogy karon legyenek. Ezèrt is kèrdeztem van e màshol. Ha nem múlik mutasd meg egy dokinak, talàn csinàlnak egy allergia tesztet
2023. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Az a baj, hogy 2 hónap mire kap az ember időpontot bőrgyógyásznál (TB), ha nem múlik el jövőhét pénteking akkor mindenképp elmegyek egy magánhoz.


Addig meg teafaolajat rakok rá, az segített rajta

2023. szept. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!