Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez valami allergia lehet?

Ez valami allergia lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délben észleltem, hogy az államon nagyon sok dudor jelent meg, nagyon viszketnek, ha megvakarom őket, akkor egy égető érzést vélek felfedezni, emellett vörössé válik az egész. Pont ezért nem nyúlok inkább hozzá. Eléggé furán néz ki az egész állam, olyan egy kicsit ott a bőröm, mint egy öregembernek, csak dudorokkal. Olyan, mintha pattanások lennének, de nem azok. Nagyon sűrűn helyezkednek el a bal álkapcsom egy részénél, és az államnál, emellett most felfedeztem ezt a jobb álkapcsomnál is. Nem megy le a nyakamig, és nem is megy el nagyon az arcomig sem. Kentem rá aloeverát 2x, viszont nem igazán fedeztem fel változást. Teljesen bőrszínű, ha nem 'vakarom' meg. Az érintésre nem érzékeny. Mi lehet ez?

2023. aug. 19. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet allergia, vagy akár ekcéma - keress fel vele egy börgyógyászt!
2023. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és NE kenj rá semmit, az ilyen házi módszerek, mint az Aloe vera csak rontanak a helyzetet, akár az is okozhatja az egészet, de garantáltan nem javít rajta, legfeljebb rontja.
2023. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából mára már egészen eltűnt. Még nem teljesen, de már nem viszket, és annyira nem bumpszlis, viszont olyan, mintha az egész heges lenne. Szerintem még várok egy pár napot, és ha nem tűnik el, akkor elmegyel orvoshoz.
2023. aug. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!