Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Illegális hashajtót rakni ételbe?

Illegális hashajtót rakni ételbe?

Figyelt kérdés

A lényeg: Valaki lopkodni szokta a kajámat a munkahelyemen lévő közös hűtőből. A hűtőbe muszáj beraknom az ebédemet, mert többnyire olyan ételeket szoktam vinni aminek hűtőben kell lennie. Eddig 2x történt lopás, de legelőször betudtam annak, hogy talán otthon felejtettem az ebédet. Viszont másodszorra már biztos vagyok benne hogy valaki ellopta a kajámat. Szóval az első gondolatom az az volt, hogy hashajtót rakok bele, és többször ilyen nem fog előfordulni. Viszont olvasgattam a neten, hogy ebből probléma is lehet, ha esetleg az illetőből allergiás reakciót vált ki a hashajtó stb.

Más tippeket is szívesen fogadok.



2023. nov. 3. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

10: nyilván a jogászok nem fekte-fehérben látnak. Nyilván mérlegelik, hogy szokványos dolgot teszel bele, amit magad is megmennél, vagy ciánkálit.


Mogyoróvajas kenyeret mondhatod, hogy hát te azt szereted. De ciánkálira, mit mondasz?Szeretem a mndulás ízét? Ugyenz a fosatótablettára. Mit mondasz, hogy "nagyanyám tradíciója szerint fostóval eszem az ebédem?

2023. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: És a cél sem mindegy a jogászoknál.
2023. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12 Igen, viszont egy szokványos kajánál a célt elég nehéz bizonyítani. Egy hashajtós pörköltnél azért elég egyértelmű a cél.
2023. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Igazából rá is írhatod, hogy gyógyszer van benne, ne egyen bele senki. Nekem teljesen életszerű, hogy így vedd be a gyógyszert. Minden nap ráírod (rendszeresen szedett gyógyszer). Aztán ha mégis beleesznek, majd teszel bele tényleg hashajtót.
2023. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem az, viszont ha az egyén allergiás rá és mondjuk belehal - létezik gyógyszerallergia -, abból neked komoly bajod is lehet.


Ne légy ennyire drasztikus, tegyél bele pl. extra chilit.

2023. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!