Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténérzékenyek,ti szeretitek...

Gluténérzékenyek,ti szeretitek a gluténmentes pékárukat?

Figyelt kérdés
Mert nekem ezek a gluténmentes kenyerek,pogácsák stb. ugyanúgy panaszt okoznak..én arra is látok esélyt,hogy csak rá van írva,hogy mentes,közben meg nem is...
dec. 26. 01:31
 1/10 Zcom09 ***** válasza:

Hát akkor neked valószínűleg más problémád is van.

Az előre csomagolt termékeknél nagyon komoly ellenőrzések vannak.


Ha meg pékségben olvasztott vagy helyben készített az más. Lehet hogy a termék gluténmentes, de nem megfelelően kezelik és keresztszennyeződik.

De az meg már a bolt hibája.

dec. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy pontosan mi ez,vizsgálva még nem volt. A pékáruktól pattanásos lesz a hátam,mellkasom és másnapra kicsit bedagad a szemem alatt reggel. Nem szoktam pékárúkat,kenyereket enni egyáltalán. De néha mégis megkívánom és akkor jönnek ezek a tünetek. Kipróbáltam a gluténmenteset és attól is ez volt,csak attól később jött ki (kb egy hétig ettem minden nap).
dec. 27. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Igazoltan gluténérzékeny vagy vagy sem?

Ha nem, akkor leszel szíves nem enni azt, amit az érzékenyeknek készítenek, mert veled ellentétben én-mi pl nem ehetünk meg bármit.


Nem kötözködés, de remek, amikor nem kapok kenyeret, mert a sok divatidiétás azt eszi. Ő ehet mást, csak problémázik valami hülyeség miatt, én nem.

jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt eszek,amit akarok :D
jan. 1. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

*Eszem, nem eszek.


Amúgy meg kit érdekel mid dagad fel.

jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő helyes,de te attól még nyomorék vagy:)
jan. 14. 00:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Max te, aki még írni se tud, meg pattanásos a háta 🤣
jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem tudtam,hogy szellemi fogyatékosnak tetszik lenni.
jan. 14. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, ha nem tudod magadról, arról sem tehetsz, ha ólban neveltek, csak legalább írni tanulj meg:( De a leírtak alapján valami testi-értelmi nyomorult lehetsz a pattanásos hátaddal, dagadt szemeddel, meg a primitív írásoddal együtt, úgyhogy tök mindegy mit eszel:D
jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mivan,elették előled a gluténmentes zsömlét? :D a mindegy után kihagytál egy vesszőt;)

Szöveget értelmezni sem tudsz,egy db pattanásom sincs, ha nem eszem ezeket a hülye pékárukat. De gondolom te teli vagy,ha már rám vetíted ki :) mielött jelentelek,még írj valami nyomorékságot,hajrá-hajrá.

jan. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!