Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Elhagyhatom valaha is az...

Elhagyhatom valaha is az allergia gyógyszert vagy életem végéig ezt (is) kell szednem?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve tartó pollen allergiám évről évre egyre rosszabb. Lassan már télen is kell szednem az antihisztamint mert a tünetek előjönnek, van némi házipor allergia is de eddig legalább télen megvoltam a gyógyszer nélkül, de most nem megy, ráadásul legutóbb augusztusban már olyan súlyosak voltak a tünetek, hogy se gyógyszer se vitamin se tea semmi nem használt!

Valaki tudott ebből jól kijönni?



jan. 23. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem hagyhatod. Beteg vagy, állandó gyógyszerezésre szorulsz, csak ez nem pl vérnyomás csökkentő, hanem allergia elleni szer.
jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de ez tüneti kezelés. Nincs gyógymód az allergiából?
jan. 23. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Allergiás vagy, úgyhogy szedned kell. Ezen mit nem lehet érteni?
jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt nem lehet érteni, hogy ha nem tudod a kérdésre a választ, minek válaszolsz????


Vannak alternatív gyógymódok, immunterápia, gyógyteák, Lenkei féle gyógymód, valakinek segített-e valamelyik, hogy lejöjjön a gyógyszerről.


Ha nem vagy allergiás akkor fogd be és örüljél, hogy lyuk van a hátsódon!

jan. 26. 16:51
 5/5 galaxy01 válasza:
Én nem vagyok vallásos. Valami vegyszer okozhatja.
jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!