Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért nem kapok levegőt az...

Miért nem kapok levegőt az egyik orrlyukamon?

Figyelt kérdés
Már régóta észrevettem, hogy úgy érzem, az orrom mindig tele van, pedig ha fújom, semmi nem jön ki. Emelett sokszor mintha így lefolyna a váladék a torkomban, reggel pedig fogmosásnál ilyen takonyszerű cucc van a nyelvemen. Ez okozhat szájszagot?
febr. 18. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy okozhat-e szájszagot, de azt megértem, hogy úgy érzed tele van, de mégsem jön ki ha kifújod. Azért van, mert bele van száradva. Én is ilyen időszakban voltam nem rég, néha még most is előfordul. Azzal a különbséggel, hogy nekem, mondjuk nem folyt le a torkomon.

Mennyi vizet iszol? Rájöttem, hogy ha keveset iszok, akkor fordul elő.

Használj orrspray-t. Nem csak akkor lehet használni, mikor beteg vagy, nekem sokszor kihozza. Ha nem hozza ki, akkor Wick Vaporup kenőccsel kend be az orrod alját. 10 perc és feloldja.

febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!