Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális ha már legalább 2...

Normális ha már legalább 2 hónapja nem kapok az egyik orrlyukamon levegőt?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hónapja megfáztam, és eléggé túltoltam az orrcsepp használatát(kb.2 hétig használtam), ami miatt rá is szoktam..na de ennek már tök sok ideje, rendesen leszoktam, és a tüneteimnek már rég el kellett volna tűnnie…csakhogy nem tették :D szerencsére az egyik orrlyukamon mindig kapok levegőt , de azért elég zavaró hogy a másikon nem..használtam egy ideig valami Salvus vizes cuccot, ami elm. Segít, de hát nem tette..Orvosnál még nem voltam, a szüleim azt mondták ez biztos csak pszichés(egyébként szerintem is lehet az) na de a kérdésem annyi, hogy ha Ti is voltatok ilyen helyzetben, nektek mi segített? Kell mennem orvoshoz, vagy várjak még?

2022. máj. 9. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem sürgős,de jobb ha elméssz fül orr gégészetre.Lányomnak volt ilyen,kapott receptes orrcseppet.
2022. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2022. máj. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!