Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Baj,ha egy testápolóban...

Baj,ha egy testápolóban szteroid van?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy testápolót, és az összetevőknél olvastam hogy van benne szteroid. A neten láttam mellékhatásokat stb. Használjam vagy inkább hanyagoljam?

febr. 18. 21:03
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
49%
egyebkent azert mert ilyen fura vegyuleti elnevezesek vannak nem feltetlen rosszak, csak nem ismeri az illeto a nevet mondjuk az adott novenynek. Meg mas ha etanol van benne siman meg mas ha egy vegyuletben ami jo hatasu.
febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
54%

11 igen, de van benne sok egészsegtelen is. Vegyész vagyok és láttam màr fura dolgokat. Ezért nem ertettem a 9-est...

Jó is lenne, ha minden olyan egészséges lenne, ahogy rà van írva.

febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
63%

12


igen egyetertek lattam en is cuccokat egyes termekben..

febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
50%
#12. Vegyészkém, akkor muti, hol van ebben a szteroid?
febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
49%

14


azt a kerdezotol kene megkerdezni szerintem

febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a " stearic acid " (sztearinsav) összetevőt nézte be a kérdező.
febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
49%

14-es légyszi ne flegmázz, mert én sem írtam neked így!

Nem azt írtam, hogy van benne csak azt, hogy van benne olyan összetevő is, ami nem egészséges a bőrnek.

Nem tudom, hogy miért kell kiosztani a masikat meg flegmázni és bunkónak lenni. A kerdező valamit félre olvashatott, tanácsért jött. Nem azért, hogy arrogáns módon ki legyen oktatva.

febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
63%

17


ezek anyukak egymast vedik es ha megserted az egyiket ugy magukra veszik, jobban mint akit ert valami szerinte brutalis moralisan erkolcstelen bunkosag. Pedig csak enyhe vicc vagy valami, aztan normalisan mondom neki hogy akkor neki is bizarr, es alapbol az allergia kategoriaba rakta akkor nem lehet olyan bolond, hogy nem sejti, hogy valami nem oke. Vegyen olyan amiben nincs ennyi szer. vagy valami.

febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
55%
18 Hogy mi van?😅
febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
49%

Nyugi 18-as en vagyok a 17-es😃

Én értettem mit akarsz mondani😃

Szerintem a 18-as az egyik anyuka😃

Volt egy ismerősöm. Nem írom ki a nevet. (V.J)

Na ő tudott ilyen nyakatekert módon írni, beszélni. Kellett vagy 3 év mire szót értettem vele. De sikerült 😃

febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!