Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Baj,ha egy testápolóban...

Baj,ha egy testápolóban szteroid van?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy testápolót, és az összetevőknél olvastam hogy van benne szteroid. A neten láttam mellékhatásokat stb. Használjam vagy inkább hanyagoljam?

febr. 18. 21:03
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Hát ez az, hogy pont a kerdezőt vedtük, mert vannak itt mondjuk szép szóval okoskodó, flegma emberkék.

Am csak azert jàrnak ilyen oldalakra, hogy le tudjanak szólni másokat, mert itt élik ki magukat.

febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz, jól megvédtétek.
febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
44%

de ugyanez megy itt is en nemtom ortodox gorogorszag leterdelt az LMBTQ-nak erre mein kampf meg libsi es frocsoges szo szerint. en nemtom mivan ma de vasarnap este oke hetfo melo ez igy mar alekosz.


aztan volt egy masik ami total orulet volt "pedofont miatt van dugo BP-n meg 100% karacsony" es ment a vita megint teljesen mason paran azert megkerdezted hogy meg mindig nem tudjak osszerakni a hulyesegen majd toroltek vegul ahogy latom en beirtam ez a srac tuti kokozik nemtom mi van ma febr. 18

febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Kissé messzire mentünk a szteroidos testápoló nagy kérdésétől...
febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Szteroidot biztosan nem tartalmaz!
febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
49%

Megvédtük, mert le lett osztva, hogy kattant. Azért mert esetlegesen félre olvasott valami vagy rosszul értelmezte.

Utána meg rosszul esett a megmondó embernek ugye, hogy ő is le lett osztva és jött a sirslmas pojénokkal...nem volt vicces. Ide jött a kérdező, mert tanácstalan volt és kattantnak lett titulálva. Én meg le lettem osztva picsbe, hogy vegyészkém. Semmi rosszat nem szóltam. Es a végén kinek nagy a szàja? Hàt annak, aki kötöszködött....

febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
ha te is a klotyora gondolsz az nem a vegyesz volt az en voltam nem o csak szolok, nem kell minden gombot egy ingre varrni
febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, minek húzni a rétestésztát? Már le lett írva, hogy a "stearic acid"-ot olvashatta félre a kérdező. Kérdés megválaszolva. Várjuk a kérdezőtől hogy itt volt-e a hiba, de reakció hiányában the end.
febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
49%

47 tudom, hogy Te voltál és én a vegyész vagyok 46.

Én nagyon jót nevettem rajtad😃

Rendesen röhögő görcsöt kaptam😂

A klotyós az nagyon jó volt.

Na lényeg, hogy a kérdező ide jött és volt, aki leosztotta, hogy kattant. És ez nekem nem tetszett.

febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
44%
oszinten en mar nem tudom ki kicsoda
febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!