Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen allergiád van? Ezen a...

Milyen allergiád van? Ezen a 1-10es skálán kb hova tennéd? Milyen tüneteid vannak?

Figyelt kérdés

1 - valami van, de nem tudom mi


2 - enyhe irritáció


3 - erősebb, már idegennek is látható irritáció, de házilag kezelhetõ


4 - komolyabb kellemetlenség, már jobban figyelsz, de néha még belefér egy kis "bűnözés" ha elcsábulsz


5 - szociálisan már ciki, pl fosás, nagy piros hólyagok, meg kellemetlen de nem a világ vége ha valami becsúszik


6 - több napig tartó pananszok, gyógyszer, speciális diéta vagy életmód


7 - allergia osztályon már ismernek, veszélyes, de még lehet túlélnéd


8 - epipen, ügyelet (az allergia komolyan befolyásolja az életedet)


9 - mentõ, kórház, intenzív osztály napokig


10 - halálos vagy halál közeli reakció



márc. 18. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Búza-allergia.


NEM gluténérzékenység, "csak" búza, GI tünetekkel, szóval 6-os, mert nem ehetek búzaszármazékot.

márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8 - szezámmag. McDonalds, KFC, BurgerKing, ázsiai kajáldák, stb kizárva... Korábban meg-megkockáztattam egy sajtburgert, de egyszer attól is feldagadt a szám, úgyhogy azóta elengedtem :(
ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
5-6, csörgőfa virág allergia. Bőrgyógyászok sem tudnak vele mit kezdeni, összetévesztik csípéssel, nagy területen bőrpír, viszketés megállás nélkül egész nap, hólyagosodás, sebesedés, hegesedés, csak az antihisztamin kenőcs segít, semmi más.
ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!