Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Eliminációs diétából ki kell...

Eliminációs diétából ki kell vonni a mézet is?

Figyelt kérdés
Orvos javasolta ezt a diétát, erős allergia tüneteim vannak (gyomor főleg), vérkép is kimutatta a gyulladást, alap vizsgálat volt, de nem tudtunk meg többet, sajnos annyi pénzem nincs, hogy komolyabb vizsgálatra menjek. Cukor egy tiltólista, de nem tudom a méz is beletartozik-e? Egyéb tanácsok mit kerüljek vagy milyen ételeket egyek, amik nektek beváltak?
máj. 21. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen orvos? Mert nekem pl az "orvos" a gluténérzékenységemre azt mondta, szoktassam magam lassan a búzához nem lesz baj. :D Idióta az ilyen.


Ne, ennyit az "orvos" szakmaiságáról úgy kapásból.

máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mezei háziorvos, mivel a panaszok kezdenek súlyosbodni, mondta keressek dietetikust, hogy segítsen egy eliminációs diétában. Megnéztem az árakat, hát sajnos nem az a réteg vagyok aki ezt megengedheti. Megpróbálom magamtól a fő ételeket kizárni hátha :/
máj. 21. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Háziorvos be tud utalni dietetikushoz. Államiban, ingyen.


Ha cukrot kerülnöd kell akkor a mézet is. A méz egy folyékony cukor vitaminokkal. De ugyanúgy cukor

máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, be tudna íratni, de nagyon sok a várakozási idő :( hónapok…
máj. 21. 16:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha most bejelentkezel, mehetsz pl augusztusban.

Ha most nem jelentkezel be akkor soha......

máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bejelentkeztem már és januárra kaptam időpontot :D

Szeretném magamnak kipróbálni mindeközben, glutén, tej és cukormentesen étkezni, igazából ennyi.

máj. 21. 18:06
 7/11 anonim válasza:
Ha elmennel egy fizetosre sokszor ott sem mondnak tobbet
máj. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Milyen erzekenyseged van?
máj. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha glutén tej és cukormenesen akarsz enni az epp elég szigorú. Így is iszonyat nehéz lesz minden tápanyagot bevinni. Ezt már ne szigorítsd tovább
máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudni milyen érzékenység, pont ez a baj. Hasmenés, erős hasfájás állandóan, állandóan aftám van, orrfolyás (fül orr gégész szerint ételallergia is kiválthatja, mivel bekerül az allergia kiváltó anyag a vérbe), vannak még jelek, de a hasmenés a legrosszabb most. Vérkép kimutatta, hogy gyulladás van, ige ha jól emlékszem. Úgyhogy első körben volt az a szúrásos teszt (sokat nem ért), de nem mutatott semmit, marad a dietetikus de arra várni kell. Akkor mondta a háziorvos, hogy először zárjam ki a tejet, aztán a glutént és cukrot. Tejet elhagytam teljesen, még rossz a hasam, úgyhogy cukor majd a liszt. Tovább nem is mennék egyedül, nem merek.
máj. 24. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!