Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Rozs allergia. De hogyan?

Rozs allergia. De hogyan?

Figyelt kérdés

Most állapították meg a véremből, hogy allergiás vagyok a rozsra. Ezt hogy lehet összekötni pollen allergiával? Vagy csak érkezéskor lép fel.

Igazából mivel nem vagyok nagy rozs evő így ezzel kapcsolatban csak az orrom érzi, hogy valami nincs rendben.



2012. ápr. 11. 14:31
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én 11 éve allergiás vagyok a rozsra 50%-osan (ételallergia). Pont ma este véletlenül olyan kenyeret ettem ami rozsos,ill nem tudtuk anyámmal,hogy milyen,mert a piacon vette és semmi nem volt ráírva...korpás kenyér kinézete volt. Szóval most kegyetlenül viszkető és égő rengeteg piros dagadó pötty keletkezett a testemen,a karomon egybefüggő nagy pacát alkotott. Ittam kalciumot meg letusoltam és szerencsére enyhült. Sosem volt még ilyen nagy kiterjedésű rozsallergiám,mert mindig odafigyelek és egyáltalán nem fogyasztok rozsos ételeket. Nekem ennyi a tapasztalatom a mai nappal ennyi év után. Légutilag nem érzékeltem eddig semmit.
2018. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!