Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok és nem tudom...

Rosszul vagyok és nem tudom allergia vag a 2 szer együtt miaTt lehet? Wct takaritottam beleöntöttem sárga domestost és ecetet. A 2 keverékétől lehet bajom? Sos

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azonnal fogd a dobozokat és a sürgősségire menj. Ott megnéznek minden esetre.
2012. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit takar az hogy rosszul vagy? Használtál maszkot? Belélegezted a szereket?
2012. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha nagyon rosszul vagy,akkor sürgősen orvos,mert megmérgezhetted magad
2012. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem hogy nem szabad összeönteni az ecetet domestossal mert klórgáz képzódik ami mérgező. Meg olyat is olvastqm hogy fel is robbanhat. Na most be vqgyok ilyedve mert a wcbe beleöntöttem egy üveg ecetet plusz domestost mert nagyon vizköves azt akartam kitakaritani elkezdtem kefevel kefelni akkor lettem rosszul és lecsuktam a wc tetöt de. Wc be nem lehet megmaradni már jól vagyok csk köhögök kapar a torkom mi lehyen a wcvel? Nem merm lhuzni nehogy felrobbanjon igaz hogy felrobbanhat?!!?
2012. ápr. 5. 15:08
 5/17 anonim válasza:
Igen, a Domestosra rá van írva, hogy más szerrel együtt használva mérges gáz szabadulhat fel. Lásson orvos, az a biztos.
2012. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem használtam maszkot nem tudtam hogy kell nem szoktam sokat takaritani de tényleg felrobbanhat???? Most baromira félek és nem merem lehuzni
2012. ápr. 5. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Domestost és ecetet tilos összeönteni, mert klórgáz szabadul fel, ami belélegezve erősen mérgező. Irány a doki!
2012. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
A Domestos lúgos, az ecet savas. Figyelni kellett volna suliban, ez az a háztartási baleset, ami a legkönnyebben elkerülhető. Amúgy is rá van írva, hogy semmivel sem lehet keverni, mert klórgáz szabadul fel, ami egy első világháborús harci gáz. Menj dokihoz, remélem, nem szívtál be túl sokat. Vidd a flakont!
2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nem robban fel, húzd már le, mert termelődik a gáz! Szellőztes, ha van gyerek, vigyázz rá, ne szívja be!
2012. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De mar jól vagyok de mit tegyek q wcvel???? Felrobbanhat tényleg erre válaszoljatok légyzi kösziiii
2012. ápr. 5. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!