Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok a nyárfák...

Allergiás vagyok a nyárfák pöszmöszeire, még is mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Idén derült ki, hogy allergiás vagyok ezekre a pöszmőkre, amiket visz a szél ilyenkor rendesen. Eddig soha nem volt semmi bajom.

A legjobb az egészben, hogy az egyetem környékén szinte csak ilyen fák vannak és ha kinyitjuk az ablakot, hogy bejöjjön egy kis levegő, akkor persze jönnek a szöszök is, így ott egyáltalán nem érzem jól magamat. Egész nap fújom az orrom, bevan dugulva, úgyérzem, hogy dagadt az egész fejem, fáj, könnyezem... Egyszerűen már kb úgy érzem magam, mintha önkínzás lenne bejárni a suliba. Orr spray nélkül lehet "ott halnék meg".


Szerencsére jó helyen lakunk, itt is érzem, hogy kicsit dagadtabb az orr nyálkahártyám, de itthon elég jól elvagyok. Még is mi a frászt csinálhatnék, huszonéves létemre lassan már sírok, ha eszembe jut, hogy be kell mennem az egyetemre. Egyre nehezebben tűröm már. Arról nem is beszélve, hogy így koncentrálni sem tudok annyira, így meg mintha fölösleges is lenne, hogy bejárok. :(



2012. máj. 6. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggelente mielőtt elindulsz, igyál meg egy kalcium pezsgőtablettát.

Ha ez nem segít, muszály allergológus szakorvost felkeresni.

2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!